Polls

Votoni Banorin qe Doni te largoni?!

View Results

Loading ... Loading ...
Posts Tagged ‘bba6’

Elena e Fiksuar pas nxjerrjes se Vitheve…

elenaa   Modelja e Big Brother nuk di te ndalet. Sic duket loja e saj eshte te qendroje ne loje sa me gjate duke treguar te pasmet…

 

 

 

 

 

elenaa22

Ketu kliko per te pare big brother albania 7 Live. Shikoni Tani.

Shikoni Kanalet e BBA 7 Live Pa Pagese.

Be the first to comment - What do you think?  Posted by piratikvh - March 12, 2013 at 12:04 pm

Categories: BBA6 NEWS   Tags: ,

Permbledhje Ditore BB6 Albania, 7 Mars 2013

7marsbbaPermbledhje Ditore BB6 Albania, 7 Mars 2013. www.bbalive.com ju sjell permbledhjen e Big Brother Albania 6 te dites 11 nga data 7 mars 2013, per te gjithe ju qe nuk keni mundur ta ndiqni ate ne ora 16:30!

Shikoni Videon:

Be the first to comment - What do you think?  Posted by bbalive - March 8, 2013 at 8:21 pm

Categories: BBA6 NEWS   Tags: , ,

Iliri-Elenës: “Dukesh si anoreksike”; Elena: “Anaidi më duket si antipatik”

 Bisedat mes banorëve vazhdojnë për orë të tëra, duke bërë shaka e duke menduar për ide për lojëra. Loja e parë e tyre është ajo me pantonime, duke u argëtuar së bashku. Më vonë Eldora, Marselini dhe Elena hyjnë brenda dhe fillojnë bisedat mes tyre. Eldora e pyet Elenën për jetën private. Ajo tregon se është e lidhur me dikë që para një viti e gjysmë dhe para lidhjes ajo e ka pasur shok shumë të mirë.

Pas pak atje shkon edhe Iliri, i cili fillon ta ngacmojë sërish Elenën, duke thënë se ajo duket si anoreksike, por Eldora mendon ndryshe. Ajo thotë se është fiks në përmasat trupore që duhet të ketë një modele. Kështu, ata fillojnë të diskutojnë për peshën dhe përmasat ideale trupore.

Marselini dhe Elena fillojnë të bëjnë sërish thashetheme për njërin nga banorët, këtë herë për Anaidin. “Nganjëherë më duket si antipatik”, shprehet Elena. “Duhet ta ndash mendjen se çfarë mendon”, i thotë Marselini. Ajo shton se i duket akoma kohë për të krijuar nj ide të saktë. Bisedat mes banorëve vazhdojë, edhe pse e kanë gdhirë të gjithë së bashku.

Be the first to comment - What do you think?  Posted by piratikvh - February 24, 2013 at 7:12 pm

Categories: BBA6 NEWS   Tags: , , , ,

Get Widget
X Close