Marselino, zhigolo i BBA

foto10-150x150

Janë 16 banorë që fshehin 13 sekrete në këtë edicion ndryshe të “Big BrotherSurprizat nga Big Brother për ditëlindjet.. Read more ... » 6Joana dhe Anaidi duke bere.... Read more ... »”. Një lojë televizive që nisi të shtunën e kaluar siFlet i dashuri i Elones: Si u njoha me Elenen..... Read more ... » një show meJonilda hyn në shtëpi me gjoks me te madh, surprizë e madhe për banorët.... Read more ... » mistere, intriga dheJoana dhe Marselini për banorët...... Read more ... » një fitues, iJoana e Marselino dyshime: Nje qift i infiltruar.... Read more ... » cili do të shpallet pas 100 ditësh në “Top Channel”.
Sezoni i 6-të i “BigSurprizat nga Big Brother për ditëlindjet.. Read more ... » BrotherSurprizat nga Big Brother për ditëlindjet.. Read more ... » AlbaniaFlet i dashuri i Elones: Si u njoha me Elenen..... Read more ... »” mes shumë suprizave dhe spektaklit, konsiderohet një reality i mbushur me “Agjentë 007”, për faktin se çdo banor ka një sekret dhe lufta nuk bëhet vetëm për ta mbrojtur atë, por edhe për të zbuluar sekretinAnaidi zbulon sekretin e parë, por dominohet nga Arsimi deri në fund të BB6..... Read more ... » e konkurrentëve të tjerë. Gjithë intriga e lojës është ndërtuar mbi sekretet më interesante të lojtarëve që janë: një vegjetarian që s’dihet se sa kohë nuk do kuptohet se është i tillë dhe dikush tjetër për të fituar para, ka punuar zhigolo.
Ndërkohë që të gjithë janë kuriozë për zbulimin e sekreteve të tyre, “Panorama” duket se ka zbuluar në ndër të fshehtat e shumëpërfolura:

MarselinoJoana e Marselino dyshime: Nje qift i infiltruar.... Read more ... », 25- vjeçari që vjen ngaShpendi, milioneri nga Kosova ne Big Brother. Read more ... » Bari, fsheh sekretin: “Kam punuar zhigolo”.
Marselino e ka origjinën nga Berati, por prej vitesh jeton familjarisht në Bari. Kohët e fundit ka punuar si sigurim, por ai nuk ka një profesion të tijin të mirëfilltë, pasiElena dhe Joana, strategji për raportet në çift; Aludojnë se djemtë po distancohen prej tyre. Read more ... » e konsideron veten një “gjithçkabërës”, dukeJoana dhe Anaidi duke bere.... Read more ... » qenë se nuk lodhet e nuk mërzitet nga asnjë lloj pune fizike. Prej një viti është bërë baba i një djali, dhe gjatë bisedave me banorët shprehet se familja është pjesa që e bën të ndjehet më krenar për veten. “Big Brother-in” e sheh si mundësi që të rikthehet në Shqipëri dhe ta ndërtojë jetën me familjen e tij të re këtu.
Me hyrjen në BB, uFlet i dashuri i Elones: Si u njoha me Elenen..... Read more ... » asocua emri i Marselinit me sekretin e personit “zhigolo” brenda shtëpisë së vëzhguar. Nga burimet e “Panorama” është zbuluar se pas këtij sekretiSekreti i Rikes nuk zbulohet;- Xhimi, Joana, Elona dhe Anaidi në nominim. Read more ... » që ka qenë më intriguesi në BB, fshihet pikërisht Marselino, i komentuar si një model në tentativë. Ai ka qenë një konkurrent në “Mister Albania” disaBanore e re në Big Brother 6 (VIDEO). Read more ... » vite më parë, ku nuk ka mundur të marrë ndonjë çmim, edhe pse qëllimi i tij ishte ta fitonte. Po ashtu ka marrë pjesë si imazh teJonilda hyn në shtëpi me gjoks me te madh, surprizë e madhe për banorët.... Read more ... » klipi i Ingrid Gjonit “Përse me muaJoana i kërkon sqarim Anaidit: “Unë mendoj se ti po luan me mua”. Read more ... »”, dhe me kalimin e viteve ka shtuar pak kile në peshë.
I pari që deklaroi këtë fakt ishte modeli Valer Kolnikaj, i cili pohoi se e njihte personalisht Marselinin, dhe që ishte në dijeni të ofrimit të seksit me para nga Marselino. Këtë fakt e kanë pohuar dhe burime të tjera për gazetën dhe që janë në dijeni të së shkuarës së tij në ItaliMarselini e Jonilda, njohje të përbashkëta në Itali; Mësojnë ushtrime joge. Read more ... ».
Në bisedat brenda shtëpisë, Marselino deri taniEldora me Elonën bisedojnë per problemet ....... Read more ... » ka marrë rolin e protagonistit, duke rrëfyer dhe detaje nga jeta e tij. Ai ka pohuar se jeton me prindërit dhe vëllanë 9 vjet më të vogël se vetja në Itali.
Pyetjes së banorëve të tjerë se përse nuk ka arritur ta marrë bashkëshorten dhe djalin atje, MarseliniNjë veprimi pahijshëm i Marselinit krijon debat të fortë mes tij dhe Elonës. Read more ... » i përgjigjet se ka bërë një martesë me një italiane, por vetëm për efekt dokumentesh, në moshën 18-vjeçare. Ai tregonArsimi tregon ngjarje të hidhura për familjarët dhe luftën në Kosovë. Read more ... » se procedurat e divorcit atje janë shumë të gjata dhe kjo gjë e ka penguar që të bëjë martesën me vajzën që do dhe që ka edhe një fëmijë.